logo

PONUKA SPOLUPRÁCE PRE INFINITY-REALESTATE DEVELOPMENT

V nižšie uvedenej ponuke TUreality pre INFINITY spracovalo všety požadované informácie, kde sme vypichli niekoľko aktuálnych projektov v predaji a ďalej sú spísané všety bližšie informácie spoločnosti pri spolupráci s developermi. V prípade, ak budete potrebovať doplňujúce informácie, obraťte sa na nás.

Matúš Mudrý, mudry@tureality.sk

PROJEKT: Ivánsky dvor

Uzavreté kondomínium piatich bytových jednotiek so záhradou alebo terasou.


CENA MEZONETU: 160 000 € (provízia 3,5% bez DPH čo činí 5600 €)
celkovo na províziách za 5 bytových jednotiek: 28 000 €


Aktuálny stav: 3 predané, 1 rezervovaný, 1 voľný


Marketing
K projektu bol vypracovaný web (www.ivanskydvor.sk), reklamy na sociálnych sieťach(FB, Instagram), 2 billboardy, brožúry.

Popis k projektu

V úvode projektu bolo odkonzultované všetky dispozície, návrhy cien a časový horizont predaja, podľa čoho bol nastavovaný marketing. Predstava Developera bola predať do 6 mesiacov 5 bytových jednotiek, štatistika – za 4 mesiace – 3 predané, 1 rezervovaný, 1 v ponuke. Ostávajú nám ešte 2 mesiace. Vzhľadom k tomu, ako bol projekt spracovaný, sme Developerovi navrhli zvýšenie cien na každú bytovú jednotku o 12000 €, ktorú požadoval. Keď predáme poslednú, celkovo developer dostane o 60000€ viac, ako bol naplánovaný výnos, z čoho 28000 € sú naše provízie.

Počet vypredaných nehnuteľností

PROJEKT: Slnečné lány

Moderná výstavba radových domov.


CENA DOMU: od 139 000 €, predaj 12 domov fixne dohodnutá provízia 5000 eur bez DPH / dom , spolu na proviziach 60.000 eur bez DPH, Výhradná zmluva na predaj komplet projektu 


Aktuálny stav: prebieha prvý týždeň, 1 rezervácia,


Marketing
K projektu bol vypracovaný web (www.slnecne-lany.sk), reklamy na sociálnych sieťach(FB, Instagram), 2 billboardy, za prvý týždeň 1800 pozretí REKLMANA NA FB.

Prebieha výstavba inžinierských sietí

PROJEKT: Nové gotovany

Moderná výstavba radových domov.


CENA DOMU: od 149 900 €, predaj 2 domov, fixne dohodnutá provízia 4% eur bez DPH / dom 162.000 , spolu na províziách 12960 eur bez DPH, aktuálne jeden rezervovaný


Aktuálny stav: úplne nový projekt


Marketing
K projektu bol vypracovaný web (www.novegotovany.sk), reklamy na sociálnych sieťach(FB, Instagram)

Prebieha výstavba inžinierských sietí

PROJEKT: Biely kostol

Moderné byty v uzavretom kondomíniu.


CENA BYTU: od 86 100 € 


Aktuálny stav: 3 etapa predaja spolu 50 bytov, celkovo predaných 43 bytov cez 3 realitné kancelárie, z toho 27 bytov predalo TUreality, priemer za byt 1950 eur / byt bez DPH, celkovo na províziách – 52.650 €, cieľ predat do 10 mesiacov, aktuálne sme v 6 mesiaci


Marketing
K projektu bola vypracovaná reklama na sociálnych sieťach(FB, Instagram)

Prebieha predaj
logo

Zhrnutie cien a aktuálnej situácie trhu

TU reality je celoslovenská realitná kancelária. Spoločnosť vznikla  na základe bohatých  dlhoročných  aktívnych skúseností  v obchode s nehnuteľnosťami. V súčasnosti stoja za ňou  tisícky zrealizovaných obchodov a  spokojných klientov.

TU reality sa sústreďuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti prenájmu a hlavne predaja nehnuteľností, a s tým spojeným servisom (poradenstvo, právne a hypotekárne služby). Ku každému kupujúcemu a predávajúcemu pristupujeme individuálne, s prihliadnutím na jeho požiadavky a potreby. Našou víziou je mať nielen spokojných klientov, ale aj obchodných partnerov.

Za posledné dva roky sme uzavreli spoluprácu na predaj nehnuteľností viacerých developerských projektov. Nakoľko na Slovensku ceny nehnuteľností stúpajú úmerne so znižujúcim sa hypotekárnym úrokom v bankách (priemerný súčasný úrok je 0,99%, pred pár rokmi 3,99%), aktuálne sme na vrchole predaja nehnuteľností. Ide najmä o nehnuteľnosti financované cez banku (finančné možnosti klienta vs znalecký posudok). V roku 2019 banky na Slovensku refinancujú všetky nehnuteľnosti, s reálnym znaleckým posudkom, do výšky 80% z kúpnej ceny.

Tu Vám posielame 3 reálne predaje, aby ste pochopili, aké môže byť veľké cenové rozpätie v závislosti od lokality a typu.


 • 3+1 ŽILINA HLINY VII – S BALKÓNOM -SUPER LOKALITA – VÝHRADNE V TUREALITY
  Sidlisko: Žilina-Hliny VII byt 63m² s balkónom, kompletná rekonštrukcia, Výhradný predaj
  Predajná cena: 114.500 €, provízia 2500 eur s DPH, cena 1817 €/m²

 • Novostavba SUPER LOKALITA  : BYT 3+KK NOVOSTAVBA-HLINY VIII 75m² – S BALKÓNOM
  Parkovacie státie: 15000 €
  Byt: 163.000 €
  Predajná cena: 178.000eur, provízia 4% bez DPH,celková provízia: 7120 €, cena za byt: 2173eur/m²

Veríme, že naše portfólio vás presvedčí o správnom výbere obchodného partnera v danej oblasti.

Vítame vás TU.

Sme silné realitné centrum

s komplexnými službami v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností s celoslovenskou pôsobnosťou. Dbáme na vysokú profesionalitu každého jedného makléra, práca s realitami ich jediným zamestnaním. Spojili sme svoje skúsenosti a know-how a vytvorili sme pre vás zázemie s nadštandardnou starostlivosťou. Pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti sa spoľahnite na naše právne a finančné oddelenie, aby všetko prebehlo bez komplikácií.
11
rokov na trhu
26
pobočiek
1630
+
nehnuteľností v ponuke
20000
+
spokojných klientov

Pri projekte od začiatku

Naše viac ako 11 ročné skúsenosti zhodnocujeme pri developerských príležitostiach našich klientov už od samotných príprav pri projektantských nákresoch v projektoch. Vďaka našemu know-how dokážeme poradiť klientovi kde, ako a prečo má byť zvolený daný typ nehnuteľnosti. Vieme efektne a efektívne zhodnotiť projekt tak aby bol, čo najrentabilnejší a predajnejší ako konkurečné ponuky. Sústreďujeme sa na správne zvolenie pomeru konkrétnych nehnuteľností – ich stavba, typ, veľkosť a druh so zohľadnením na aktuálne potreby realitného trhu.

Všetky zvolené riešenia sú podmienené našimi štatistikami potrieb klientov z momentálnej situácie v danom regióne.

 

 

Developerské projekty

Váše developerské projekty ponúkajú komfortné, špičkové a pokojné bývanie. Takéto projekty si zaslúžie nielen TOP lokalitu a kvalitu výstavby, ale aj profesionálny prístup v rámci predaja a marketingovej stratégie. Aktívnym prepojením týchto činností spoločne dosiahneme to, čo kupujúci chcú a hľadajú:

Imidžové bývanie

cam 30

Komfort

tu-86_2

Skvelá dostupnosť

dostupnost
Naše skúsenosti a zručnosti v spracovaní vášho developerkého projektu je veľa krokov dopredu oproti bežným realitným kanceláriám.

My neskúšame predávať z papiera. My PREDÁVAME.

A k tomu s profesionálne spracovanými materiálmi tak, ako si to váš projekt zaslúži.

Naši makléri v regióne sú profesionáli na plný úväzok. Sú špičkou v oblasti realít a nesú so sebou obrovské množstvo skúseností, dokonale poznajú trh predávajúcich a kupujúcich. O nespočetnom množstve pozitívnych odporúčaní nehovoriac.
Čísla hovoria samé za seba.

Za posledné 3 mesiace viac ako 1935 unikátnych  kupujúcich
na viac ako 2240 obhliadkach po celom Slovensku.

A toto sú vaši kupujúci, ktorých vieme okamžite zobrať  na obhliadku.
Vieme, že odborník na predaj je dôležitý, ale nemenej doležitý pre váš projekt je marketing a stratégia.
My vám v krátkosti ukážeme, ako to robíme v TUreality a prečo nám to funguje.
Predstavíme si to pri jednoduchej modelovej situácii.
Kupujúci sa o ponuke vášho projektu dozvie na 100 percent vždy vďaka marketingovej kampani .
Rozdiel medzi Tureality a bežnu realitnou kanceláriou je v prvom rade vo veľkosti zásahu cieľovej skupiny kupujúcich. Nielen vďaka našej databáze a imidžu firmy, ale aj vďaka silnej platenej inzercii. Aj v tomto sme najsilnejší na trhu. Investujeme najviac finančných prostriedkov do inzercie zo všetkých realitných kancelárií. Viac ako 150 tisíc € ročne sa preinvestuje len na bežnú inzerciu.

TUreality inzeruje na

viac ako 39 portáloch

TUreality investuje do reklamy

12 000 €
mesačne

TUreality osloví pre Váš projekt

100%
zákazníkov

V prípade vašich develeporských projektov sa toto číslo ešte značne navyšuje. A práve toto je dôvod, prečo vieme kupujúcich osloviť rýchlejšie ako ktokoľvek iný. Nebojíme sa ani zmluvne zaviazať, koľko finančných prostriedkov vynaložíme na marketing ešte pred začatím samotného predaja.

Profesionálne služby TUREALITY pre Vás

Nielen dosah ale aj forma je nesmierne dôležitá. Všetky projekty budú spracované na www stránke, ktorá bude obsahovať to, čo z potencionálnych kupujúcich, spraví kupujúcich. Na stránke nájdu nielen základné informácie o projektoch ale i profesionálne spracované videá (súčasťou sú aj videá z dronu), vytvorené animácie presne podľa vašej projektovej dokumentácie a interaktívna 3D prehliadka bytu čí domu. Tu sa dostávame k najväčšiemu rozdielu oproti bežnej realitnej kancelárii. Tákáto kancelária pri obhliadke ešte nepostaveného projektu dokáže ukázať len stavbu respektíve rozrobený byt a apartmán. Naopak náš maklér mu ukáže, vďaka 3D vizualizácii, na tablete ako môže jeho byt,dom alebo apartmán vyzerať, aký si tam môže dať nábytok, farbu, kuchyňu a pod. Samozrejme, že sme nápomocní klientovi aj pri jeho individuálnych požiadavkách, tak aby ste netrácali čas a energiu.

VIEME, ČO KUPUJÚCI CHCE VIDIEŤ

Vieme, že kupujúci potrebujú čas na rozhodnutie. Práve preto od nás zákazník po obhliadke dostane nami pripravenú brožúru, kde má všetky informácie, čo potrebuje vedieť ohľadom vašich projektov. Rozdiel medzi nami a bežnou realitnou kanceláriou je zjavný. Náš kupujúci si doma pozerá nami vyrobenú brožúru a rozmýšľa akú farbu si dá do obývačky. Na druhej strane, klient inej realitnej kancelárie si doma pozerá ďalšie ponuky, lebo nie je rozhodnutý.

Je to rozdiel pri takto vykonanej obhliadke ? My vieme, že ÁNO.

Príklady animácií

3D prehliadka bytu

Určite ste si už nastavili marketingový rozpočet a formu, akou ho využijete. Tieto náklady ale môžete teraz vypustiť z hlavy.V rámci exklúzivnej zmluvy s TUreality máte všetky služby spomínané vyššie úplne 

zadarmo 

a to v najvyššej kvalite po odbornej a profesionálnej stránke.

Tím TUreality

Martin Majdák

konateľ TUreality

Mgr. Daniel Gallik

projektový vedúci, manažér Tureality

Martin Štrbák

projektový vedúci, manažér Tureality

Matúš Mudrý

TOP realitný maklér

Mgr. Silvia Ninisová

inzercia na realitných portáloch

+ 15 ľudí pracujúcich na centrále v Žiline a 70 maklérov na celom Slovensku

TUreality kladie dôraz nielen na obchodné, ale aj ľudské vzťahy. Keďže vieme, že pracujeme v oblasti, kde ľudia a investori nemôžu spraviť chybu respektíve zvoliť zlý výber. A práve preto sme TU my s celoslovenskou posobnosťou, 26 pobočkami a viac ako 11 ročnými skúsenosťami.

Poznáme trh. Poznáme predávajúcich a kupujúcich. Vieme presne, čo chcú a hľadajú. Vieme vám ako developerom pomôcť. Vieme, že sme spolu na jednej lodi a kopeme za jeden tím. 


Vieme, že je lepšie jedenkrát vidieť ako 100-krát počuť, pozrite si pár developerských projektov, ktoré sme spracovali celé v rámci našej spoločnosti.

Malá Praha Žilina

Výhradný predajca  luxusných bytov v centre Žiliny v lokalite Malá Praha. Viac sa dozviete na www.malapraha.sk

Oslovila Vás táto ponuka? My vieme, že áno!

Veľmi radi sa s Vami ešte raz stretneme a prejdeme si všetky potrebné veci
a odpovieme vám na Vaše otázky.