[rev_slider_vc alias=“malapraha“]

Vítame vás TU. Sme silné realitné centrum s komplexnými službami v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností s celoslovenskou pôsobnosťou. Dbáme na vysokú profesionalitu každého jedného makléra, práca s realitami ich jediným zamestnaním. Spojili sme svoje skúsenosti a know-how a vytvorili sme pre vás zázemie s nadštandardnou starostlivosťou. Pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti sa spoľahnite na naše právne a finančné oddelenie, aby všetko prebehlo bez komplikácií.

10
rokov na trhu
12396
spokojných zákazníkov
1480
nehnuteľností v ponuke
24
pobočiek v SR

Developerské projekty

Vaše developerský projekt Malá Praha si zaslúžia nielen TOP lokalitu, ale aj profesionálny prístup v rámci predaja a marketingovej stratégie. Aktívnym prepojením týchto činností spoločne dosiahneme to, čo kupujúci chcú a hľadajú:
Naše skúsenosti a zručnosti v spracovaní vášho developerkého projektu je veľa krokov dopredu oproti bežným realitným kanceláriám.

My neskúšame predávať z papiera.

My reálne PREDÁVAME. 

A k tomu s profesionálne spracovanými materiálmi tak, ako si to každý váš developerský projekt zaslúži.

Predaj a marketing

Naši makléri v regióne sú profesionáli na plný úväzok. Sú špičkou v oblasti realít a nesú so sebou obrovské množstvo skúseností, dokonale poznajú trh predávajúcich a kupujúcich. O nespočetnom množstve pozitívnych odporúčaní nehovoriac.
Čísla hovoria samé za seba.
Za ostatné 3 mesiace:

 235 unikátnych  klientov

na 287 obhliadkach v žilinskom regióne.

A toto sú vaši kupujúci, ktorých vieme okamžite zobrať  na obhliadku.

Inzercia

Vieme, že odborník na predaj je dôležitý, ale nemenej doležitý pre váš projekt je marketing a stratégia.
My vám v krátkosti ukážeme, ako to robíme v TUreality a prečo nám to funguje.
Predstavíme si to pri jednoduchej modelovej situácii.
Kupujúci sa o ponuke vášho projektu dozvie na 100 percent vždy vďaka marketingu.
Rozdiel medzi Tureality a bežnu realitnou kanceláriou je v prvom rade vo veľkosti zásahu cieľovej skupiny kupujúcich. Nielen vďaka našej databáze a imidžu firmy, ale aj vďaka silnej platenej inzercii. Aj v tomto sme najsilnejší na trhu. Investujeme najviac finančných prostriedkov do inzercie zo všetkých realitných kancelárií.

TUreality inzeruje na

viac ako 39 portáloch

TUreality pravidelne preinvestuje

12 000 €
mesačne

TUreality osloví pre Vás projekt

100%
zákazníkov

V prípade vášho predaja na Malej Prahe v Žiline sa toto číslo ešte značne navyšuje. A práve toto je dôvod, prečo vieme kupujúcich osloviť rýchlejšie ako ktokoľvek iný.

TOP služby v rámci projektu

Nielen dosah ale aj forma je nesmierne dôležitá. Celý projekt bude spracovaný formou, ktorá bude obsahovať to, čo z potenciálnych kupujúcich, spraví kupujúcich.
Doplníme vašu stránku www.malapraha.sk kde budú nielen základné informácie o vašom projekte ale i profesionálne spracované video (súčasťou je aj video z dronu), vytvorené animácie presne podľa vašej projektovej dokumentácie .
V prípade potreby a po vzájomnej dohode Vám vieme pripraviť aj 3D interaktívnu prehliadku bytu.
Tu sa dostávame k najväčšiemu rozdielu oproti bežnej realitnej kancelárii. Takáto kancelária pri obhliadke dokáže ukázať len stavbu respektíve rozotavaný byt.  Naopak náš maklér mu ukáže vďaka 3D vizualizácii na tablete ako môže jeho byt vyzerať, aký si tam môže dať nábytok, farbu, kuchyňu a pod.

Profesionálne služby v TUreality

Vieme, čo kupujúci chce vidieť

Vieme, že kupujúci potrebujú čas na rozhodnutie. Práve preto od nás zákazník po obhliadke dostane nami pripravenú brožúru, kde má všetky informácie, čo potrebuje vedieť ohľadom vašich projektov.
Rozdiel medzi nami a bežnou realitnou kanceláriou je zjavný. Náš kupujúci si doma pozerá nami vyrobenú brožúru a rozmýšľa akú farbu si dá do obývačky. Na druhej strane, klient inej realitnej kancelárie si doma si pozerá ďalšie ponuky, lebo nie je rozhodnutý. 

Je to rozdiel pri takto vykonanej obhliadke ?  My vieme, že ÁNO.

Príklady spracovania videa a vizualizácií z posledných developerských projektov

Príprava 3D interaktívnej prehliadky bytu

Určite ste si už nastavili marketingový rozpočet a formu, akou ho využijete. Tieto náklady ale môžete teraz vypustiť z hlavy.V rámci exklúzívnej zmluvy s TUreality máte všetky služby spomínané vyššie úplne 

zadarmo 

a to v najvyššej kvalite po odbornej a profesionálnej stránke.

Váš tím pre predaj bytov na Malej Prahe

Projektové vedenie

Martin Majdák

konateľ TUreality

Predaj

Matúš Múdry

mákler TUreality ZA

Marketing

Ing. Andrej Matušinský

stratég, marketingový špecialista

Mgr. Silvia Ninisová

inzercia na realitných portáloch

Mária Hudecová

account manager

Cenová kalkulácia

Provízia realitnej kancelárie je uvádzaná v rámci celkovej ceny nehnuteľnosti uvedenej v ponuke predávajúceho. Provízia sa vypláca až po realizácii obchodu do 30 dní  a  je vo výške 3 % zo sumy nehnuteľnosti.

Exkluzívna zmluva zahŕňa aj alokovanie špeciálneho rozpočtu pre navýšenie pravidelných marketingových aktivít spoločnosti TUreality, práve pre podporu predaja bytov na Malej Prahe.

3 % z ceny nehnuteľnosti
provízia

Kontakt

Ing. Andrej Matušinský

matusinsky@tureality.sk
0904 400 018

[]
1 Step 1
Zadajte svoje menomeno
Zadajte svoje priezviskomeno
Zadajte svoje tel. číslocislo
Zadajte svoju správusprava
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder