Vítame vás TU.

Sme silné realitné centrum

s komplexnými službami v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností s celoslovenskou pôsobnosťou. Dbáme na vysokú profesionalitu každého jedného makléra, práca s realitami ich jediným zamestnaním. Spojili sme svoje skúsenosti a know-how a vytvorili sme pre vás zázemie s nadštandardnou starostlivosťou. Pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti sa spoľahnite na naše právne a finančné oddelenie, aby všetko prebehlo bez komplikácií.
11
rokov na trhu
26
pobočiek
1400
+
nehnuteľností v ponuke
10000
+
spokojných klientov

Developerské projekty

Váše developerské projekty ponúkajú komfortné, špičkové a pokojné bývanie. Takéto projekty si zaslúžie nielen TOP lokalitu a kvalitu výstavby, ale aj profesionálny prístup v rámci predaja a marketingovej stratégie. Aktívnym prepojením týchto činností spoločne dosiahneme to, čo kupujúci chcú a hľadajú:

Imidžové bývanie

cam 30

Komfort

tu-86_2

Skvelá dostupnosť

dostupnost
Naše skúsenosti a zručnosti v spracovaní vášho developerkého projektu je veľa krokov dopredu oproti bežným realitným kanceláriám.

My neskúšame predávať z papiera. My PREDÁVAME.

A k tomu s profesionálne spracovanými materiálmi tak, ako si to váš projekt zaslúži.

Naši makléri v regióne sú profesionáli na plný úväzok. Sú špičkou v oblasti realít a nesú so sebou obrovské množstvo skúseností, dokonale poznajú trh predávajúcich a kupujúcich. O nespočetnom množstve pozitívnych odporúčaní nehovoriac.
Čísla hovoria samé za seba.

Za posledné 3 mesiace viac ako 2457 unikátnych  klientov
na viac ako 2269 obhliadkach po celom Slovensku.

A toto sú vaši kupujúci, ktorých vieme okamžite zobrať  na obhliadku.
Vieme, že odborník na predaj je dôležitý, ale nemenej doležitý pre váš projekt je marketing a stratégia.
My vám v krátkosti ukážeme, ako to robíme v TUreality a prečo nám to funguje.
Predstavíme si to pri jednoduchej modelovej situácii.
Kupujúci sa o ponuke vášho projektu dozvie na 100 percent vždy vďaka marketingovej kampani .
Rozdiel medzi Tureality a bežnu realitnou kanceláriou je v prvom rade vo veľkosti zásahu cieľovej skupiny kupujúcich. Nielen vďaka našej databáze a imidžu firmy, ale aj vďaka silnej platenej inzercii. Aj v tomto sme najsilnejší na trhu. Investujeme najviac finančných prostriedkov do inzercie zo všetkých realitných kancelárií. Viac ako 150 tisíc € ročne sa preinvestuje len na bežnú inzerciu.

TUreality inzeruje na

viac ako 39 portáloch

TUreality pravidelne preinvestuje

12 000 €
mesačne

TUreality osloví pre Vás projekt

100%
zákazníkov

V prípade vašich develeporských projektov sa toto číslo ešte značne navyšuje. A práve toto je dôvod, prečo vieme kupujúcich osloviť rýchlejšie ako ktokoľvek iný. Nebojíme sa ani zmluvne zaviazať, koľko finančných prostriedkov vynaložíme na marketing ešte pred začatím samotného predaja.

Profesionálne služby TUREALITY pre Vás, pán Kružliak

Nielen dosah ale aj forma je nesmierne dôležitá. Všetky projekty budú spracované na www stránke, ktorá bude obsahovať to, čo z potencionálnych kupujúcich, spraví kupujúcich. Na stránke nájdu nielen základné informácie o projektoch ale i profesionálne spracované videá (súčasťou sú aj videá z dronu), vytvorené animácie presne podľa vašej projektovej dokumentácie a interaktívna 3D prehliadka bytu čí domu. Tu sa dostávame k najväčšiemu rozdielu oproti bežnej realitnej kancelárii. Tákáto kancelária pri obhliadke ešte nepostaveného projektu dokáže ukázať len stavbu respektíve rozrobený byt a apartmán. Naopak náš maklér mu ukáže, vďaka 3D vizualizácii, na tablete ako môže jeho byt,dom alebo apartmán vyzerať, aký si tam môže dať nábytok, farbu, kuchyňu a pod. Samozrejme, že sme nápomocní klientovi aj pri jeho individuálnych požiadavkách, tak aby ste vy pán Kružliak netrácali čas a energiu.

VIEME, ČO KUPUJÚCI CHCE VIDIEŤ

Vieme, že kupujúci potrebujú čas na rozhodnutie. Práve preto od nás zákazník po obhliadke dostane nami pripravenú brožúru, kde má všetky informácie, čo potrebuje vedieť ohľadom vašich projektov. Rozdiel medzi nami a bežnou realitnou kanceláriou je zjavný. Náš kupujúci si doma pozerá nami vyrobenú brožúru a rozmýšľa akú farbu si dá do obývačky. Na druhej strane, klient inej realitnej kancelárie si doma pozerá ďalšie ponuky, lebo nie je rozhodnutý.

Je to rozdiel pri takto vykonanej obhliadke ? My vieme, že ÁNO.

Určite ste si už nastavili marketingový rozpočet a formu, akou ho využijete. Tieto náklady ale môžete teraz vypustiť z hlavy.V rámci exklúzivnej zmluvy s TUreality máte všetky služby spomínané vyššie úplne 

zadarmo 

a to v najvyššej kvalite po odbornej a profesionálnej stránke.

Martin Majdák

konateľ TUreality

Ing. Andrej Matušinský

stratég, manažér developerských projektov

Martin Štrbák

projektový vedúci, manažér Tureality

Mgr. Daniel Gallik

projektový vedúci, manažér Tureality

Mgr.Veronika Kovačičová

social media, analytika, copywriting, content

Mária Hudecová

Account manager

Mgr. Silvia Ninisová

inzercia na realitných portáloch

+ 15 ľudí pracujúcich na centrále v Žiline a 70 maklérov na celom Slovensku

TUreality kladie dôraz nielen na obchodné, ale aj ľudské vzťahy. Keďže vieme, že pracujeme v oblasti, kde ľudia a investori nemôžu spraviť chybu respektíve zvoliť zlý výber. A práve preto sme TU my s celoslovenskou posobnosťou, 24 pobočkami a viac ako 10 ročnými skúsenosťami.

Poznáme trh. Poznáme predávajúcich a kupujúcich. Vieme presne, čo chcú a hľadajú. Vieme vám ako developerom pomôcť. Vieme, že sme spolu na jednej lodi a kopeme za jeden tím. 


Vieme, že je lepšie jedenkrát vidieť ako 100-krát počuť, pozrite si naše posledné spracovania developerských projektov za mesiace marec a apríl

Nová Teheľňa Senec

Výhradný predajca viac ako 400 bytov v krásnej lokalite v srdci Senca. Spracovanie celého developerského projektu si môžete pozrieť na www.novatehelna.sk

Malá Praha Žilina

Výhradný predajca  luxusných bytov v centre Žiliny v lokalite Malá Praha. Viac sa dozviete na www.malapraha.sk

Radová výstavba OPOJ

Výhradný predaj 22 bytových domov v radovke v oblasti Opoj pri Trnave. Celé naše spracovanie nájdete na stránke http://opoj.webservices.sk

Oslovila Vás táto ponuka? My vieme, že áno!

Veľmi radi sa s Vami ešte raz stretneme a prejdeme si všetky potrebné veci
a odpovieme vám na Vaše otázky.